17 gun diyeti 17 Gün Diyeti

17 Gün Diyeti

17 Gün Diyet Dr. Mike Moreno, Kaliforniya’da bir aile uygulama doktor tarafından oluşturuldu. Doktorlar TV show ve Dr Phil özellikli varlık sonra hızla an en sıcak kilo kaybı planları biri haline gelmiştir.

Başlangıçta Dr Moreno kilo almayı önlemek veya tatil sırasında kazanılan ekstra kilo insanlara yardım etmek için diyet tasarlanmıştır. Ama diyet aşırı kilo, hızlı ve etkin sürümü ile yardımcı olmak için yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir.

Diyet yemek gıdaların bileşiminde ayarlamaları ile 17 günlük döngüler bir dizi içerir. Moreno 10-12 kilo bir kilo kaybı ilk 17 gün içinde mümkün olduğunu gösteriyor. O değinir son araştırma hızlı kilo kaybı yavaş kilo kaybı üzerinde uzun ve kısa vadeli avantajları vardır.

Temel anlamda 17 Gün Diyet başkalarının size belirli keyfini sürerken ne olursa olsun size çok düşük karbonhidrat diyeti takip edecek belirli saatlerinde bulunduğunuz diyet aşaması, uygun karbonhidrat alımını ayarlamak indiği bir bisiklet karbonhidrat diyeti karbonhidrat bakımından yüksek olan gıdalar.

Dr Moreno göre, bu metabolizmanızın kafa karıştırıcı ve kilo edebiliyoruz hızını artırmak etkisi vardır. Ayrıca genelde uzun süreli diyet ile ilişkili hayal kırıklığı ve can sıkıntısı azaltmaya yardımcı olabilir.

17 Gün Diyet dört kür içerir:

Accelerate size çarpıcı yağ yakma, temizlik ve hızlı kilo kaybı tanıtmak için karbonhidrat tüketiminizi azaltmak Bu başlangıç aşamasında.
Etkinleştir
Bu 17 Gün Diyet faz yağ yakımını hızlandıran ve yaylaları önlemek için metabolizma sıfırlama amacı vardır karbonhidrat bisiklet, içerir.
Elde
Bazı önce kısıtlanmış gıdalar reintroduce ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmek için öğreneceksiniz.
Arrive
son safhası bu haftaki Sağlıklı beslenme ve hafta sonları en sevdiğiniz yiyecekleri düşkünlük tarafından hedef ağırlık korumak sağlar.
17 gün Diyet dört aşamanın bütün sırasında temiz yeme ve şeker ve işlenmiş gıdalar kaçınma bir vurgu vardır.

Önerilen Gıdalar

Yumurta, hindi göğsü, tavuk, deniz ürünleri, yoğurt, greyfurt, çilek, marul, brokoli, Brüksel lahanası, domates, salatalık, kuşkonmaz, yeşil çay.

Örnek 17 Gün Diyet Yemek Planı

Kahvaltı
Omlet
Greyfurt
1 fincan yeşil çay

Öğle yemeği
2 haşlanmış yumurta
marul Büyük salata, havuç, brokoli, soğan, domates

Öğleden sonra Snack
Taze çilek ile yoğurt

Akşam yemeği
hindi
Haşlanmış havuç ve kuşkonmaz