Solisitan Solusitan Nedir Solisitan   Solusitan Nedir?

Solisitan Nedir? – Solusitan Nedir?

Doktor Gürkan Kubilay Star Tv de yayınlanan Ayşe & Alişan programında yağları eriten SOLUSiTAN – SOLISITAN içerikli tozun tanıtımını yaptı. SOLUSiTAN içerikli karışım Linetabs tarafından satışa sunuluyor…

SOLUSITAN®NEDİR?

SOLUSITAN tıpkı bir sünger gibi yağ moleküllerini yemeğinizden emer. Yağla beraber, SOLUSITAN bir kütle oluşturur. Bu doğal fiber bileşen, vücudunuz tarafından sindirilmez! Normalde göbek bölgeniz, kalçalarınız ya da baldırlarınızda depolanacak olan yağ ile birlikte vücudunuzdan doğal yollarla atılır.

LineaTabs, daha önce kullandığınız zayıflama ve kilo kontrolü ürünlerinden tamamen farklıdır. LineaTabs ile eski yöntemlerdeki gibi ayrı ayrı alışveriş listeleri hazırlamak, kalori hesaplamak ve fazla kilolarınız yüzünden kendinizi kötü hissetmek gibi sorunlara veda edeceksiniz.Şimdi LineaTabs ile suçluluk duygusu olmadan yemeğinizin keyfini çıkarma zamanı! Avrupa’da sağlıklı zayıflama ve doğru kiloda kalmanın en akıllı ve modern yolu olarak kabul edilen Lineatabs‘ın, günlük öğünlerinizden yağı güvenlice çıkardığı klinik araştırmalarla da kanıtlanmıştır.Öğünleriniz ile kullandığınızda sizin de hayret edeceğinizi garanti ediyoruz! Lineatabs‘a bir kez alıştıktan sonra onsuz dışarıya çıkamayacaksınız.Çantanıza kolayca sığan, pratik, hayatı kolaylaştıran yeni lifestyle ürününüz Lineatabs ile kilo almadan yemek yemenin keyfini yaşayacaksınız.Solusitan nasıl kullanılır?
  • Yağlı yemek yiyeceğiniz öğünde 1 adet LineaTabs efervesan tablet kullanın.
  • Solusitan Tableti 1 su bardağı soğuk suya koyun,• Solusitan Efervesan tabletin suda tamamen erimesi için bekleyin.
  • Yemektenden önce veya yemek yerken için.
Solisitan Solusitan Yag Miknatisi Solisitan   Solusitan Nedir?

Solusitan Nedir? Araştırmalar – Yan Etkileri ve Zararları


SOLUSITAN, son teknoloji, doğal Poly-D-Glucosamine ve diğer aktif içeriklerden oluşan, çözünebilen lif karışımıdır.
SOLUSITAN‘ın hammaddesi piyasadaki diğer Poly-D-Glucosamine bazlı ürünlerin aksine kokusuz ve tatsız olması için üretilmiştir.Poly-D-Glucosamine; karides, ıstakoz ve yengeç gibi kabuklu deniz canlılarının dış iskeletinden elde edilen bir polisakkarit olan kitinden üretilir.
Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini sindirim sistemine girmeden kendine bağlayan bir diyet lifidir.
Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini tuzağa düşürerek bir süngerin suyu emdiği gibi emerek sindirim sistemi tarafından özümsenmesini engeller.
Bu da Poly-D-Glucosamine’in, yemeklerin içinde doğal olarak bulunan yağın önemli kısmını emerek kan dolaşımınıza karışmasını engeller dolayısı ile kilo almanızı engeller.
Yan Etkileri: SOLUSITAN deniz kabuklularının dış kabuklarından üretildiği için deniz kabuklarına allerjisi olan kişilerin kullanması zararlıdır. Ayrıca hamile veya emzirme döneminde olan kadınların kullanmaması gerekmektedir.
Zararları:
Yukarıda bahsedilen yan etkilerinin dışında klinik olarak bulunmuş hiç bir zararı yoktur. ÇünküSOLUSITAN‘ınana fikri yağları kendine bağlayıp vucuttan dışarı atılmasıdır. Yani sindirim sisteminize karışmaz.